Marzec
Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
27
28
29
1
Pierwszy piątek miesiąca
17:15 - Droga krzyżowa
18:00 - 1. Do Najświętszego Serca Pana Jezusa w intencji Parafian
18:00 - 2. Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy, św. Barbary i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Aleksandry Smutkowskiej w dniu 30-tych urodzin (od męża Joachima wraz z dziećmi)
2
Pierwsza sobota miesiąca
8:00 - Przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi w intencji Róż Różańcowych naszej parafii
8:30 - Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi
17:00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej
... (1)
3
7:30 - Do Opatrzności Bożej w intencji Parafian
9:30 - Za + Tomasza Podbiał i dziadków, dusze w czyśćcu cierpiące
11:00 - Do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy, św. Józefa i św. Barbary z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Katarzyny i Józefa Klekot oraz ich córek z rodzinami
... (1)
4
8:00 - Za ++ rodziców Monikę i Sylwestra Norek, Martę i Augustyna Janosz, ich synów, synowe, zięciów, wnuki, ++ z rodzin Niesyto, Norek, Janosz i Wieczorek, dusze w czyśćcu cierpiące
5
18:00 - 1. Za ++ Marię i Augustyna Foltyn, Jana Gwóźdź, ich rodziców oraz rodzeństwo
18:00 - 2. Za + Roberta Farugę w 30. dzień po śmierci
6
8:00 - Za + Jana Szostaka
8:30 - Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
7
Pierwszy czwartek miesiąca
17:25 - Adoracja Najświętszego Sakramentu
18:00 - W intencji kapłanów, sióstr zakonnych oraz o nowe powołania
8
17:15 - Droga krzyżowa
18:00 - 1. Za + Stanisława Ligenza w 3. rocznicę śmierci, jego rodziców Rozalię i Józefa, teściów Katarzynę i Leona, ++ z pokrewieństwa Skarboń i Ligenza
18:00 - 2. Za + Roberta Farugę (od sąsiadów z ul. Powstańców)
9
8:00 - Za ++ Józefa Jarnot, jego rodziców Walerię i Franciszka, Rajmunda Pawełczyk, Stefana Mika, zmarłych z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące
17:00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej
18:00 - Za ++ Katarzynę i Stanisława Klenczar, Franciszkę i Wawrzyńca Krutak, Wandę i Michała Waligóra, Krystiana Bieleś, Marię i Józefa Gałuszka, Jana Pająk, ++ z pokrewieństwa Klenczar, Krutak, Niesyto i Tyc, dusze w czyśćcu cierpiące
10
7:30 - Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Hildegardy Sitko oraz dzieci z rodzinami
9:30 - Za + Annę Dobry w 10. rocznicę śmierci, jej rodziców, dziadków, teściów, brata Konrada, bratową Łucję, ++ z pokrewieństwa Dobry, Madeja i Urbańczyk
11:00 - Za ++ rodziców Gertrudę i Urbana Lotawiec, Marię i Jana Saternus, ich rodziców, rodzeństwo, Małgorzatę i Stanisława Liberka, brata Jana Saternus, szwagrów Edwarda, Janusza, + z pokrewieństwa, dusze w czyśćcu cierpiące
... (1)
11
8:00 - 1. Za + Roberta Farugę (od Krzysztofa Krasoń z rodziną z Porąbki oraz Józefa i Leszka Sojka)
8:00 - 2. Za + Kazimierza Smętka (od Małgorzaty Matejko z rodziną oraz Moniki i Rafała Matejko z dziećmi)
12
18:00 - 1. Za ++ Augustyna Szafarczyk, dwie żony, synów Leona i Augustyna, Jerzego Obetkon, Marię i Józefa Opołka, synów, synowe, zięciów, córkę wnuczki, wnuka Sylwestra, żonę Genowefę
18:00 - 2. Za + Kazimierza Smętka (od kuzynek i kuzynów z rodziny Klenczar)
13
8:00 - 1. Za + Agatkę Cofała
8:00 - 2. Do Opatrzności Bożej za wstawiennictwem Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Aniołów Stróżów w pewnej intencji
8:30 - Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
14
17:25 - Adoracja Najświętszego Sakramentu
18:00 - 1. Za + Antoniego Kuś, Cecylię i Augustyna Opołka, Aleksandrę Noga, Czesława Czarnynoga, dziadków, ++ z pokrewieństwa Kuś, Wojciech, Opołka i Gwóźdź
18:00 - 2. Za + Annę Kapica, męża Henryka (od syna Krzysztofa z rodziną)
15
17:15 - Droga krzyżowa
18:00 - 1. Do Miłosierdzia Bożego w intencji Parafian
18:00 - 2. Za ++ Jadwigę i Ludwika Szuster, ich rodziców, córkę Krystynę, dwóch synów, br. Łukasza Szuster EC i Józefa
16
8:00 - Za + syna Tomasza w 10. rocznicę śmierci, ojca Ludwika, dziadków Augustyna, Martę, Tomasza i Rozalię oraz krewnych z rodzin Janosz i Niesyto
17:00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej
18:00 - Za + Martę Urbańczyk w 8. rocznicę śmierci, rodziców i rodzeństwo z rodzin Urbańczyk, Wojciech, Kędzior i Szafarczyk
17
7:30 - Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy, św. Rity, św. Urbana i bł. księdza Jana Machy z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Anny i Krzysztofa Czyrwik, synów Pawła i Piotra oraz córki Zuzanny z mężem Mateuszem
9:30 - Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Elżbiety Madeja oraz dzieci z rodzinami
11:00 - Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji rodziny Klocek (chrzest Malwiny Klocek po mszy św.)
... (1)
18
8:00 - 1. Za ++ Annę, Franciszka, Sylwestra, Genowefę Opołka, Jana i Anastazję Mika, ++ z rodzin Opołka i Mika, dusze w czyśćcu cierpiące
8:00 - 2. Za + Roberta Farugę (od Józefa i Teresy Capek)
19
Św. Józefa
18:00 - 1. W intencji ojców i mężów naszej parafii
18:00 - 2. Za + Kazimierza Smętka w 30. dzień po śmierci
20
8:00 - 1. Za + ojca Jerzego Żołna w 7. rocznicę śmierci, jego rodziców, teściów, Jana Stawowy, dusze w czyśćcu cierpiące
8:00 - 2. Za dusze w czyśćcu cierpiące (ofiara ze skarbonki)
8:30 - Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
21
17:25 - Adoracja Najświętszego Sakramentu
18:00 - 1. Za ++ Ryszarda, Bolesława, Władysława Rozmus, dziadków z rodzin Rozmus i Kubeczko
18:00 - 2. Za + Roberta Farugę (od kuzyna i kuzynek z Góry)
22
18:00 - 1. Za + Wiesława Piela, jego rodziców Marię i Zygmunta, Piotra Nowaka, Jana Gwóźdź, Marię i Augustyna Foltyn, ++ z rodzin Piela, Nowak, Gwóźdź i Foltyn
18:00 - 2. Za + Augustyna Kędzior
19:00 - Droga krzyżowa ulicami Woli (ruszamy spod kościoła św. Urbana)
23
8:00 - Za + Piotra Ryguła w 2. rocznicę śmierci
17:00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi świętej
18:00 - Za ++ Mieczysława Wawro, Bernardynę i Sylwestra Noga, ++ z pokrewieństwa Wawro, Lekacz, Noga i Czyrwik
24
Niedziela Palmowa
7:30 - Za zmarłych polecanych w wypominkach w czasie drogi krzyżowej
9:30 - Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Matki Bożej Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i Boże błogosławieństwo w intencji Cecylii Nowok oraz Agnieszki i Jacka Rozmus i ich syna Floriana
11:00 - Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo św. Urbana w intencji Parafian
... (1)
25
8:00 - 1. Za + Kazimierza Smętka (od siostry z mężem oraz Artura i Magdy z rodziną)
8:00 - 2. Za + Roberta Farugę (od brata Jarka z rodziną oraz Jerzego i Gabrieli Sojka)
8:00 - 3. Za dusze w czyśćcu cierpiące (ofiara ze skarbonki)
26
18:00 - 1. Za + Jolantę Matyszkiewicz w 2. rocznicę śmierci
18:00 - 2. Za + Roberta Farugę (od rodzin Pustelnik z Kopciowic)
18:00 - 3. Za + Kazimierza Smętka (od dwóch rodzin Janosz)
27
8:00 - 1. Za ++ Władysława Janosz, żonę Annę i Marię, S.M. Ludwikę, Andrzeja Janosz, Stefana Pinocy, Małgorzatę i Alojzego Pająk, Jadwigę i Jana Niesyto, Alojzego i Urbana Rozmus, dusze w czyśćcu cierpiące
8:00 - 2. Za dusze w czyśćcu cierpiące (ofiara ze skarbonki)
8:30 - Nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
28
Wielki Czwartek
17:30 - Gorzkie Żale (cz. I i II)
18:00 - Msza Święta Wieczerzy Pańskiej w intencji kapłanów i o nowe powołania
29
Wielki Piątek
8:00 - Ciemna jutrznia
10:00 - Droga krzyżowa (za zmarłych zalecanych w Wielkim Poście)
16:30 - Gorzkie żale (cz. III)
... (1)
30
Wielka Sobota
0:00 - Liturgia Wigilii Paschalnej z procesją rezurekcyjną (Msza Święta za Parafian)
7:30 - Godzinki o Męce Pańskiej
8:00 - Ciemna jutrznia
31
Wielkanoc
7:30 - Do Chrystusa Zmartwychwstałego w intencji członków FZŚ
9:30 - Do Chrystusa Zmartwychwstałego przez wstawiennictwo Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Urbana z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze, zdrowie i błogosławieństwo Boże w intencji Marii Rozmus, Danuty i Tadeusza Rozmus, Marii i Artura Mizera oraz Barbary i Rafała Komraus
11:00 - Do Chrystusa Zmartwychwstałego w intencji Parafian
... (1)
Czwartek
28
Marzec
2024
Rok B, II
Triduum Paschalne
Czytania na dzisiaj